Skip to main content

Ing. Vendelín Ružička

Nezávislý/Satelity

  • 1960 narodil sa v Ružomberku, kde žije so svojou manželkou a s dvomi synmi
  • vyštudoval na VŠDS v Žiline ako konštruktér v odbore dopravná a manipulačná technika
  • záľuby: záhradkár, výlety do prírody s rodinou a so psíkom
  • ako živnostník pracuje 28 rokov v obore opráv motorových vozidiel
  • kandidát na poslanca MsZ za volebný obvod č. 8 – Satelity

Ako poslanec MsZ pracujem pre veci verejné už osem rokov. Za túto dobu sa mi podarilo v našom obvode Satelity presadiť veľa úspešných realizácií. Napriek tomu je potrebné urobiť, dokončiť či opraviť ich ešte viac. Poznám náš obvod a mám jasný program ďalšieho rozvoja.

Prečo som sa rozhodol kandidovať?

Ako poslanec som počas dvoch volebných období nadobudol množstvo skúseností pri správe nášho obvodu i mesta. Práca poslanca pre náš obvod i mesto ma napĺňa. I keď už viem, že poctivá práca poslanca je ťažká, náročná na čas a niekedy až nevďačná, napriek tomu chcem pokračovať v službe pre ľudí pri zveľaďovaní nášho obvodu i mesta.

Prečo Ľubo?

Ľubomíra Kubáňa poznám ako dlhoročného obľúbeného poslanca MsZ, aj ako poslanca zastupiteľstva Žilinského samosprávneho kraja. Vie a dokáže zúročiť svoje skúsenosti na pomoc mestu a jeho obyvateľom. Kandiduje ako nezávislý, charakterný kandidát, iniciatívny pracovať pre naše mesto. Jeho právne vzdelanie bude prínosom pri spravovaní mesta. Som presvedčený, že jeho ľudskosť a ochota pracovať s ľuďmi a pre ľudí, čestnosť, skromnosť, nevýbušná povaha a inteligentné vystupovanie ho predurčujú ako najlepšiu voľbu pre naše mesto.