Skip to main content

Stano Javorka

Nezávislý/Laziny

  • 1980
  • rodák z Ružomberka, kde žije so svojou manželkou a dvomi synmi
  • po skončení ZVS 6 rokov som pracoval v USA, kde som nazbieral nesmierne cenné skúsenosti, ktoré mi veľmi pomohli pri začiatkoch môjho podnikania v roku 2005
  • absolvent Gymnázia sv. Andreja a aktuálne študent 4. ročníka na PFKU v študijnom odbore Sociálna práca
  • nezávislý kandidát na poslanca MsZ v Ružomberku za volebný obvod č.9 Laziny-Plavisko.

Som rodený Ružomberčan. Spolu s manželkou vychovávame dvoch synov. Som katolík a preto je moja rodina najviac čo človek môže v živote dosiahnuť. Som absolventom Gymnázia sv. Andreja a aktuálne študentom 4. ročníka PFKU v odbore Sociálna práca. Podnikám v oblasti gastronómie a hotelierstva.

Prečo som sa rozhodol kandidovať?

V komunálnych voľbách 29. októbra sa budem o hlasy voličov uchádzať druhýkrát. Politiku chápem ako službu ľuďom. Presne o to som sa snažil posledné štyri roky ako poslanec mestského zastupiteľstva. Som presvedčený o tom, že sa mi aj s mojim kolegom Slavomírom Klačkom podarilo uskutočniť mnoho úspešných investícií v obvode, ktoré pozitívne ovplyvnia život obyvateľov mesta. V mojom úsilí pracovať pre ľudí chcem pokračovať aj naďalej a preto som sa rozhodol znovu kandidovať na poslanca.

Prečo Ľubo?

Ľuba Kubáňa poznám dlhé roky ako svedomitého a pracovitého človeka. Počas svojho pôsobenia v MsZ odviedol pre obyvateľov Klačna, ale aj celého mesta, kus kvalitnej práce. Preto moje rozhodnutie pridať sa do jeho tímu považujem za správne. Som presvedčený, že ako jediný spomedzi kandidátov dokáže ľudí spojiť a posunúť mesto vpred ako správny primátor. Ja mu vo všetkom budem pomáhať najlepšie ako budem vedieť.