Skip to main content

Ing. Slavomír Klačko

Nezávislý/Laziny

  • 1977
  • V Ružomberku pracuje 21 rokov a žije 12 rokov
  • Vyštudoval Ekonomickú univerzitu Bratislava Podnikovohospodárska fakulta Košice
  • Celú profesnú kariéru pôsobí v štruktúrach Technických služieb Ružomberok, a.s.
  • Bohaté skúsenosti v oblasti základnej infraštruktúry mesta
  • Kandidát na poslanca za obvod Laziny

Do Ružomberka som sa prisťahoval pred dvanástimi rokmi, no k srdcu mi prirástol už počas štúdia na gymnáziu. Po ukončení Ekonomickej univerzity v Košiciach, som sa zamestnal v spoločnosti Technické služby Ružomberok, a.s., kde pôsobím už 22 rokov. V rámci svojej práce som sa spolupodielal na viacerých úspešných projektoch, ktoré boli a sú prínosom pre kvalitu životného prostredia v našom meste a v širšom regióne. Nadobudnuté skúsenosti by som rád ponúkol pri napredovaní Ružomberka do budúcna.
Väčšinu voľného času trávim v prírode – či už je to turistika, prechádzky so psíkom, padleboard, ale rád sa orientujem aj na drobnú výtvarnú činnosť a stavanie modelov.

Prečo som sa rozhodol kandidovať?

S kolegom Stanom Javorkom sme v obvode spoločne dokázali presadiť a zrealizovať veľa dobrých vecí, no zostalo ich aj podľa požiadaviek obyvateľov ešte dosť otvorených. Máme spoločnú víziu, ako obvod posunúť znova kúsok dopredu a skvalitniť v ňom život občanom.

Prečo Ľubo?

Jasnou rečou za neho hovoria výsledky poslaneckej práce na sídlisku Klačno a dlhoročná aktivita v rámci samotných zasadnutí MsZ i mimo nich v kultúrnom, športovom a spoločenskom živote. Spolu so skúsenosťami získanými z pôsobenia vo VÚC je preto predurčený byť dobrým primátorom.