Skip to main content

Ladislav Valent

Smer/Klačno

  • 1955
  • rodák z Ružomberka, kde žije so svojou manželkou, otec troch detí
  • stredoškolské vzdelanie
  • hobby: šport, príroda, verejné dianie
  • vo voľnom čase sa stará o športovo-oddychový areál na Klačne

Narodil som sa v Ružomberku a som otcom troch detí. Na sídlisku Klačno bývam od roku 1986. Viem, že úloha poslanca nie je ľahká. Bol som 12 rokov  poslancom v mestskom zastupiteľstve a preto viem, čo každého kandidáta čaká. Je to beh na dlhé trate, kde sa stretnete aj s nepochopením, ale ochota pomôcť vás posúva ďalej.
Moja osobnosť bývalého športovca ma motivuje nevzdávať sa. Vo voľnom čase sa podieľam na športových podujatiach v meste, hlavne atletických – bežeckých. Bol som súčasťou vybudovania oddychového areálu, o ktorý sa vo svojom voľnom čase starám.
Odmenou mi je spokojnosť rodičov a ich detí, ktorí tento areál navštevujú. Poslednú dobu rád bicyklujem, venujem sa kultúre a našej krásnej prírode.
Mojou dobrou povahovou vlastnosťou je, že sa rád s každým porozprávam a ak je to v mojich silách, tak rád pomôžem. S týmto krédom sa budem uchádzať o priazeň občanov sídliska Klačno.

Prečo som sa rozhodol kandidovať?

Prostredníctvom svojich skúseností a osobnej aktivity chcem prispievať k zlepšeniu životných podmienok občanov na sídlisku Klačno. Rád by som chcel podať pomocnú ruku pri dobudovaní športovo-oddychového areálu na Klačne, aby sa vízie projektov konečne stali skutočnosťou.

Prečo Ľubo?

Som presvedčený, že Ľubomír Kubáň dozrel na to, aby svojimi schopnosťami a pracovitosťou posunul naše mesto a prímestské časti do novej etapy budovania a zveľaďovania, k čomu mu želám veľa síl a verím, že sa mu to podarí.